Garážové brány, posuvné dvere - Adves s.r.o.

automatické dverové systémy a garážové brány

Produkty   Celopresklené konštrukcie  Profily pre celosklenené dvere 

mapa stranky

Profily pre celosklenené dvere (dverné lišty)

Dvere plnia odjakživa odlišné funkcie: Slúžia – okrem oddeľovania priestorov – tiež aj ako ochrana proti hluku a dymu, chránia pred žiarením alebo v podobe masívnej konštrukcie chránia cenný tovar pred prístupom nepovolaných.

Tieto "prídavné funkcie" ale nemusia byť v rozpore s estetickým vzhľadom. Dverné lišty sú viac ako len optickým doplnkom alebo ochranou hrany skla. Ako nositelia vstavaných častí, ktoré nie je možné umiestniť do malých rohových kovaní, sú mnohostranne použiteľné. Do dverných líšt sa dajú nenápadne umiestniť elektrické otvárače dverí, elektricky ovládané zámky s kanálom pre vedenie, spúšťacie podlahové tesnenie alebo kefky.

Dverné lišty sa vyrábajú v štandardných výškach 76mm a 100mm. Okrem toho môžu byť dverné lišty vyrábané so špeciálnym systémom profilov dverných clon s výškou až do 198mm. Tým spájajú krídla dverí vybavené dvernými lištami optické nároky celosklenených dverí s príslušnými požiadavkami, kladenými na veľkosť krídla dverí, vybavenie a bezpečnosť.

Spýtajte sa nás!

Hrúbka skiel, ktorú je možné spracovávať, môže pri kalenom skle ESG dosahovať: 10mm, 12mm, 15mm, 19mm a pri lepenom skle VSG: 12,76mm, 16,76mm, 17,52mm, 20,76mm, 21,52mm. Týmto rozsahom použiteľných hrúbok skiel ponúkame ucelený program.


Lišta 1 Lišta 2 Lišta 3 Lišta 4

Linky

created by mandra webdesign 2008