Garážové brány, posuvné dvere - Adves s.r.o.

automatické dverové systémy a garážové brány

Produkty   Celopresklené konštrukcie  Spájacie prvky pre celosklené konštrukcie 

mapa stranky

Spájacie prvky pre celosklené konštrukcie

Iste existuje celý rad individuálnych spôsobov pripevnenia, ale pre vytvorenie pevného a čistého spojenia je nutné mať správny spojovací prvok. Tu pripravila firma sériu roziet z ušľachtilej ocele a hliníku, ktoré vám umožnia spojovať sklo so sklom a sklo so stenou rovno alebo pod rôznymi uhlami.

Všade tam, kde sa kladie dôraz na bezpečnosť v spojení s priehľadnosťou, sú výrobky firmy nepostrádateľné. Možnosti použitia sú mnohostranné a siahajú od sklenených stavieb cez zariadenia bánk, zástavby pokladníc boxov, vrátnic, stavieb v obchodoch až po výkladné skrine, vitríny a elegantné delenie priestorov.

Kovania sú koncipované pre lepené bezpečnostné sklo (14 a 25 mm). Sú vhodné i pre jednovrstvové bezpečnostné sklo i pre spojenie s prvkami všetkého druhu. Naše systémy je možné individuálne prispôsobiť požiadavkam architektov a projektantov. Systémy sú k dispozícii v sériách okrúhlych tyčí alebo strmeňov. Priestor pre kompozíciu a tvorivosť nie je obmedzený.

Súhra tvaru a funkčnosti!

Ušľachtilá oceľ (podľa normy DIN EN 10020) je označenie pre legované alebo nelegované ocele, u ktorých obsah síry a fosforu (tzv. sprievodných prvkov železa) nepresahuje 0,035 %. Často sa u nich ráta s ďalším tepelným spracovaním (napr. zušľachťovaním). K ušľachtilým oceliam patria tiež ocele vysokej čistoty, pri ktorých sa vďaka špeciálnemu výrobnému procesu z taveniny vylučujú komponenty ako hliník a kremík, alebo aj vysokolegované nástrojové ocele, pri ktorých sa ráta s ďalším tepelným spracovaním.


Rozety Rozety Rozety Rozety

Linky

created by mandra webdesign 2008