Garážové brány, posuvné dvere - Adves s.r.o.

automatické dverové systémy a garážové brány

O nás  História firmy 

mapa stranky

História ADVES s.r.o.

Po roku 1989 nastala konverzia obranného priemyslu v celej republike a niektorí jeho pracovníci začali hľadať nové zmysluplné uplatnenie. Tak sa i niekoľko zamestnancov prestížnej vojensko-vývojovej spoločnosti v Trenčíne rozhodlo svoju budúcnosť vziať do vlastných rúk. Pionierske začiatky čistých strojárov boli v novom obore a prostredí ťažké, ale i veľmi obohacujúce. Po získaní prvých skúseností padlo rozhodnutie založiť spoločnosť.

Naša spoločnosť bola založená začiatkom roku 1993 so sídlom v Trenčíne. Pre možnosť pružného riešenia požiadaviek zákazníkov na mieste, sme v roku 1994 vybudovali obchodno-realizačné strediská v Bratislave a v Košiciach.
Z počiatočného stavu stabilných 5 zamestnancov sa náš tím postupom času rozrastal na silného a stabilného partnera s takmer 30 zamestnancami s celorepublikovou pôsobnosťou.

Od roku 2004 sme ponuku našich výrobkov rozšírili o výrobu našich vlastných garážových a priemyselných sekcionálnych brán rôzneho vyhotovenia, čo nám umožňuje skrátiť dodacie termíny a ponúknuť zákazníkom výber z ešte širšej ponuky.

Veľmi nás teší, že sme mali možnosť zrealizovať pre našich partnerov na území celého Slovenska viac ako 10000 dodávok od tých najjednoduchších až po tie najprestížnejšie objekty s vysokonáročným technických riešením.

Na všetky nami dodávané a montované výrobky vlastníme certifikáty preukázania zhody.

Prezentačné video

Linky

created by mandra webdesign 2008