Garážové brány, posuvné dvere - Adves s.r.o.

automatické dverové systémy a garážové brány

Novinky

[06|09|21]   Novinky z ADVESU

Pripravujeme pre Vás nové webové stránky.

[06|04|11]   Výrobný a skladový areál firmy R-FIN s.r.o. Fulnek

Zrealizovali sme v réžii investora - Vchodové systémy na administratívnom centre a výrobnom areáli významnej firmy R – FIN s.r.o. vo ... pokračovanie....

Novinky

mapa stranky

Novinky z dielne ADVESU

[27|11|09]

kliknite pre zväšenie
Zväčši obrázok
1.Sekcionálna brána so zníženým prahom integrovaných dverí
Na základe požiadavkov našich zákazníkov sme vyvinuli, vyrobili a zrealizovali sekcionálnu bránu typ A – 42 s integrovanými dverami so zníženým prahom. Výšku prahu sa nám podarilo skonštruhova 28 mm. Brána je stabilná a prevádzka je bezproblémová.

2.Posuvné brány s kombinovaným riešením povrchu
Na základe požiadavky investora sme skonšruhovali, vyrobili a zrealizovali posuvné brány s drevenou výplňou z interiérovej strany (dosky cca 45 mm hrubé) a z exteriérovej strany s výplňou z dvojplášťových sekcií vypenených polyuretánom (sekcie 40 mm hrubé).

3.Zrýchlená rolovacia brána
V rámci vývoja sme vyrobili a nainštalovali zrýchlenú rolovaciu bránu. Je z hliníkových dvojplášťových lamiel BP 77. Pre väčšiu obvodovú rýchlosť nábalu je vybavená hriadeľovými kotúčmi. Motor má vyššie otáčky a je vybavený rozbehovou a brzdiacou elektronikou. Oproti štandartnej rýchlosti brány cca 0,1 m/sec sme dosiahli priemernú rýchlosť brány cca 0,3 m/sec. Brána je nainštalovaná vo výrobných priestoroch ADVESU a v prevádzke je cca 1 rok. Četnosť otvárania je cca 5x za pracovný deň. Brána je bezporuchová a nejaví známky zväčšeného opotrebovania.

Priložili sme niekoľko fotografií pre ilustráciu ku každému výrobku.

kliknite pre zväšenie kliknite pre zväšenie kliknite pre zväšenie kliknite pre zväšenie

späť

Linky

created by mandra webdesign 2008