Garážové brány, posuvné dvere - Adves s.r.o.

automatické dverové systémy a garážové brány

Novinky

[06|09|21]   Novinky z ADVESU

Pripravujeme pre Vás nové webové stránky.

[06|04|11]   Výrobný a skladový areál firmy R-FIN s.r.o. Fulnek

Zrealizovali sme v réžii investora - Vchodové systémy na administratívnom centre a výrobnom areáli významnej firmy R – FIN s.r.o. vo ... pokračovanie....

Vitajte v ADVES s.r.o.

Na slovenskom trhu naša firma úspešne pôsobí od začiatku roku 1993. Počas krátkej doby sa nám, ako stabilnému a korektnému partnerovi, podarilo prepracovať sa na špičku špecializovaných dodávateľov zvláštnych stavebných konštrukcií na Slovensku.
Vlastníme celorepublikovú sieť obchodno-realizačných stredísk s technickým zázemím a poradenským servisom, čo nám umožňuje odborne a pružne riešiť požiadavky zákazníkov vrátane rýchleho servisu. V súčasnosti je vo firme zamestnaných 29 zamestnancov v stálom pracovnom pomere.

Od začiatku sa orientujeme na dodávku a montáž automatických posuvných dvier, priemyselných a garážových brán, nakladacej techniky a špeciálnych konštrukcií. Od roku 2004 začala naša spoločnosť s výrobou vlastných priemyselných a garážových brán. Ponuka našich výrobkov je vhodná ako pre súkromné tak aj pre priemyselné objekty a obchodné využitie.

Všetky naše realizácie sú dodávané ako zákazková výroba.
Záujmom spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov. Dôraz kladieme na kvalitu a dlhodobú životnosť výrobkov a korektné vzťahy so všetkými našimi partnermi a zákazníkmi. Kvalita výrobkov a služieb je zaručená certifikátom preukázania zhody. Individuálny prístup k zákazníkovi, odborná a pružná reakcia na jeho požiadavky sú zárukou Vašej optimálnej voľby a spokojnosti.

Ak Vás zaujala naša ponuka, sme Vám k dispozícií – radi poradíme a bezplatne vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.
Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Ing. Jiří Trnka
konateľ spoločnosti

Linky

created by mandra webdesign 2008